270 zł premii w Promocji “Kawa z Bankiem” w BNP Paribas

Promocja nieaktywna

W BNP Paribas promocja goni promocję i to wszystko za sprawą Konta Otwartego na Ciebie. Tym razem Bank zaprasza na “Kawę z Bankiem”, która może spodobać się nie tylko wymagającym kawoszom. Za założenie konta osobistego oraz standardową aktywność, możesz zgarnąć bon o wartości 20 zł do Costa Coffee i premię pieniężną w wysokości 250 zł. Prawda, że jest to wymarzony zestaw na leniwy wypoczynek?

“Kawa z Bankiem” w BNP Paribas – coś smacznego dla każdego

Determinacja i spora kreatywność BNP Paribas w promowaniu Konta Otwartego na Ciebie, może zbierać duże pochwały, nie tylko wśród łowców promocji. Jest to również ciekawa oferta, jeśli rozglądasz się za tanim rachunkiem, lubisz płacić mobilnie i podróżować bez dodatkowych kosztów za przewalutowania lub cenisz sobie maksymalną ochronę w sieci. No i oczywiście, ochoczo celebrujesz miły czas spędzony przy smacznej “małej czarnej”.

Najnowsza odsłona akcji “Kawa z Bankiem” to wspólne dzieło BNP Paribas i Ad Astra, stworzone z myślą o nowych klientach. Organizatorzy proponują przyszłym posiadaczom aż dwa rodzaje nagrody za założenie Konta Otwartego na Ciebie. Są nimi: 20 zł na zakupy w Costa Coffee oraz 250 zł w gotówce za zrealizowanie wymaganej aktywności. Promocja trwa do 24.07.2020 r. lub do momentu osiągnięcia liczby 3 000 Rejestracji. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo tego, że akcja zakończy się przed czasem. Dlatego Bank z całą pewnością poinformuje o tym klientów na swojej stronie internetowej1.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Jeśli zastanawiasz się, który rachunek spełnia Twoje potrzeby, zajrzyj również na ranking kont osobistych przygotowany przez Czerwoną-Skarbonkę.

Konto Otwarte na Ciebie – co proponuje?

Zanim przedstawimy Ci szczegółowy plan działania, który przybliży Cię do sięgnięcia po nagrody. Przyjrzyjmy się usługom, jakie otrzymasz w pakiecie z Kontem Otwartym na Ciebie.

 • 0 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów Banku oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance,
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce przy wyborze Karty Otwartej na Świat, Karty Otwartej na eŚwiat lub Karty Muliwalutowej (w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • Bezpłatne użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie)2.

Karta debetowa BNP Paribas dopasowana do potrzeb

Miłym jest fakt, że Bank proponuje każdemu klientowi dużą swobodę w wyborze idealnej Karty debetowej dołączonej do Konta. Tym sposobem możesz zdecydować się na taką, która odpowiada wyłącznie Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na eŚwiat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.
 • Karta Multiwalutowa dla posiadających rachunki walutowe: możliwość płatności bez prowizji za przewalutowanie z rachunków walutowych w EUR, GBP, USD, CHF. Użytkowanie Karty za 8 zł/miesięcznie.

Kto może przystąpić do Promocji?

Aby móc śmiało skorzystać z oferty, musisz spełnić przed tym określone warunki. “Kawa z Bankiem” skierowana jest do pełnoletnich osób, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Oczywiście należy być także obywatelem RP oraz okazać ważny dowód osobisty, który konieczny jest do złożenia wniosku o konto bankowe. Ponadto, BNP Paribas zastrzega sobie w Regulaminie kolejne wymogi.

 • Nie możesz być stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej (według Banku, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty).
 • W okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem ROR-u w Banku.
 • Dokonasz zgłoszenia w Promocji na stronie Promocji, najpóźniej do 24.07.2020 r. (lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków).

Pamiętaj, że jako Uczestnik możesz wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

Co zrobić, by zdobyć 270 zł?

Skoro znamy już najważniejsze aspekty Konta Otwartego na Ciebie wraz z gronem osób, które mogą skorzystać z Promocji – przyszedł czas na harmonogram działania. Warunki aktywności nie są trudne do spełnienia, choć należy pamiętać o różnych terminach ich obowiązywania. Opisaliśmy je w poniższych podpunktach.

1. Najpóźniej do 24.07.2020 r. (lub do wyczerpania puli 3 000 Rejestracji) zarejestruj swój udział w Promocji i wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Dokonaj tego za pomocą linka promocyjnego widocznego poniżej:

Pamiętaj, aby podczas wypełniania formularza podać wszystkie niezbędne dane, jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz PESEL. Zatwierdź także Regulamin Promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się.

3. Złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej (informacja o wypełnieniu wniosku pojawi się na ekranie laptopa, tuż po wysłaniu formularz rejestracyjnego). Podaj w nim takie same informacje, jak podczas uzupełniania formularza. Z tego zadania również musisz wywiązać się do 24.07.2020 r.

4. Najpóźniej do 14.08.2020 r. zawrzyj Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej na podstawie wniosku złożonego przez internet. Podpisanie Umowy ramowej odbywa się za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie Partnera Banku – Autenti. Do 14.08.2020 r. musisz też aktywować swoją Kartę debetową, nadając jej unikalny PIN!

5. Za spełnienie powyższych warunków, zgarniasz pierwszą nagrodę w formie bonu o wysokości 20 zł do Costa Coffee.

6. Druga nagroda w postaci 100 zł trafi do Ciebie, gdy w sierpniu 2020 r.:

 • wykonasz transakcje/ę bezgotówkowe/ą Kartą na łączną sumę minimum 300 zł,
 • otrzymasz wpływy na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł.

7. We wrześniu i październiku 2020 r. otrzymasz kolejne 150 zł, gdy wykażesz się identyczną aktywnością, jak w sierpniu, czyli:

 • zrealizujesz transakcje/ę bezgotówkowe/ą Kartą na łączną sumę minimum 300 zł,
 • otrzymasz na Konto wpływy na łączną kwotę, co najmniej 1 000 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody?

Starając się o nagrody, jednym z ważniejszych pytań jest to, kiedy staniesz się w ich posiadaniu. Pamiętając więc, że bonusy zostały podzielone na trzy transze: 20-, 100- oraz 150 zł, każdy z nich otrzymasz w innym terminie.

 • Wiadomość o przyznaniu Pierwszej nagrody (voucher’a do Costa Coffe) otrzymasz najpóźniej do 22.09.2020 r. Zaś sam bon zostanie przekazany do Twoich rąk za pomocą SMS-a do 30.09.2020 r.
 • Wiadomość o przyznaniu Drugiej nagrody (100 zł za aktywność w sierpniu) otrzymasz najpóźniej do 22.09.2020 r. Sama nagroda zostanie przesłana również do 30.09.2020 r.
 • Informację o przyznaniu Trzeciej nagrody (150 zł za aktywność we wrześniu i październiku) otrzymasz najpóźniej do 23.11.2020 r. Premię pieniężną zgarniesz do 30.11.2020 r.

Co bardzo ważne, podczas odbioru Drugiej nagrody, otrzymasz od BNP Paribas wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, która posłuży Ci do bezpiecznego zalogowania się na stronę Organizatora. Zostanie ona nadesłana z e-maila: kawazbankiem@bnpparibasplus.pl. Na zalogowanie się na stronę, masz czas maksymalnie do 27.09.2020 r.

Zwróć uwagę na kilka ważnych szczegółów!

Z całą pewnością żałowałbyś momentu, w którym przeoczyłeś jeden drobny szczegół wykluczający Cię z walki o nagrody. Dlatego, aby uchronić się przed takim błędem, zwróćmy uwagę na kilka istotnych detali.

 • Transakcje bezgotówkowe. Bank rozumie je jako operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą Karty bądź z wykorzystaniem Google Pay, Apple Pay, polegające na dokonaniu płatności za towary/usługi w punktach handlowo-usługowych. Jednak BNP Paribas uwzględnia też transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe zrealizowane bez fizycznego przedstawienia Karty. Wykluczone są z tego operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu płatności, jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay oraz Blue Media. Dodatkowo, nie bierze pod uwagę transakcji o kodach MCC (czyli chodzi, np. o zapłatę za gry hazardowe i kasyno, przekazy pieniężne czy usługi transportowe).
 • Wpływy na Konto. To kolejny ważny szczegół, który dokładnie został opisany w Regulaminie. Bank nie uznaje Wpływów pochodzących z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima (w tym takich, w których jesteś współposiadaczem). Warunków Promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe i środki przesyłane z rachunków kredytowych, służących do obsługi kredytów czy pożyczek, udzielonych przez Bank bądź w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Dlatego najlepszym sposobem na zrealizowanie Wpływu jest przelanie środków ze swojego konta w innym banku. Co więcej, może to być kilka Wpływów. Najważniejsze, aby po zsumowaniu wynosiły wspólnie minimum 1 000 zł. Jednocześnie pamiętaj, że do momentu przekazania bonusów przez Organizatora, nie możesz zrezygnować z rachunku, Karty oraz Bankowości elektronicznej!

Wszystkie nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych. Oznacza to, że nie musisz ich wykazywać w rocznym zestawieniu PIT-38.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas otwarte na każdego!

Konto osobiste w BNP Paribas jest ciekawe z wielu względów. Możesz otworzyć je zdalnie, nie ruszając się z domu (Kartę do rachunku otrzymasz pocztą). Co więcej, Bank proponuje minimum formalności oraz swobodny wybór Karty dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo osoby, które nie ukończyły 26 lat mogą zupełnie za darmo korzystać z usług bankowości.

Doceniamy również fakt, że BNP Paribas dość często oferuje nowym, jak i stałym klientom ciekawe oferty. Dzięki czemu zawsze czekają na Ciebie atrakcyjne bonusy. Tym razem wybór padł na Promocję “Kawa z Bankiem”, która stanowi sympatyczny zestaw do Costa Coffee wraz z premią pieniężną. Przypominamy Ci tylko, że w tym Banku atrakcyjne akcje rozchodzą się jak “ciepłe bułeczki”. Nie zwlekaj więc z decyzją, bo i ta okazja może zakończyć się przed czasem.

Jeśli chcesz zapoznać się z najnowszymi promocjami kont bankowych, zajrzyj na nasz aktualny ranking kont osobistych. Szanujemy Twój czas, dlatego aktualizujemy go na bieżąco i umieszczamy w nim tylko najbardziej opłacalne oferty!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Kawa z Bankiem”

2. Strona internetowa BNP Paribas, bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-osobiste

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły