300 zł na Allegro za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja nieaktywna

Zaledwie kilka dni po zakończeniu ostatniej promocji, BNP Paribas zainaugurował już kolejną! Bank wspólnie z Ad Astra zachęca do udziału w akcji “Skorzystaj latem”. W zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie dorzuca 300 zł w postaci e-kodów do wykorzystania w serwisie allegro.pl. W sumie możesz zdobyć aż 3 bony zakupowe.

“Skorzystaj latem” w BNP Paribas – dla miłośników zakupów online

BNP Paribas nie pozwala o sobie zapomnieć i co rusz organizuje dla swoich klientów ciekawsze promocje. Tym razem realizuje kolejną akcję pod dźwięcznym tytułem: “Skorzystaj latem”, w której zachęca do otwarcia sztandarowego rachunku osobistego – Konto Otwarte na Ciebie. W zamian za jego założenie oraz wykonanie kilku prostych aktywności, wręcza nagrody w postaci trzech e-kodów na Allegro o wartości: 150, 100 oraz 50 zł.

Załóż Konto w BNP Paribas i zgarnij 300 zł

Zgłoszenia do najnowszej Promocji przyjmowane są do 31.08.2020 r. bądź do momentu osiągnięcia liczby 1800 rejestracji. Nie warto zatem zwlekać z decyzją, bo gdy Bank uzyska maksymalną liczbę uczestników, to akcja może zakończyć się dużo szybciej.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Jeśli nie przekonuje Cię ta oferta i nadal zastanawiasz się nad rachunkiem, który spełni Twoje oczekiwania, zajrzyj również na ranking kont osobistych przygotowany przez Czerwoną-Skarbonkę.

Konto Otwarte na Ciebie – jakie korzyści oferuje?

Jeśli chodzi o sam pakiet usług jaki proponuje BNP Paribas, to z całą pewnością nie ma na co narzekać. Oto pełna lista korzyści, z jakich może skorzystać każdy posiadacz Konta Otwartego na Ciebie.

 • 0 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów Banku oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance,
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce przy wyborze Karty Otwartej na Świat, Karty Otwartej na eŚwiat lub Karty Muliwalutowej (w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • Bezpłatne użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

Karta debetowa BNP Paribas dopasowana do potrzeb

Miłym jest fakt, że Bank proponuje każdemu klientowi dużą swobodę w wyborze idealnej Karty debetowej dołączonej do Konta. Tym sposobem możesz zdecydować się na taką, która odpowiada wyłącznie Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na eŚwiat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.
 • Karta Multiwalutowa dla posiadających rachunki walutowe: możliwość płatności bez prowizji za przewalutowanie z rachunków walutowych w EUR, GBP, USD, CHF. Użytkowanie Karty za 8 zł/miesięcznie.

Kto może być uczestnikiem Promocji?

W tej kwestii Organizator jest bardzo konsekwentny. Podobnie jak we wcześniejszych akcjach, zachęca do niej wyłącznie pełnoletnich, nowych klientów, którzy legitymują się dowodem osobistym i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto, Bank zastrzega sobie w Regulaminie kolejne wymogi:

 • nie możesz być stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty.
 • w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie rachunku, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem ROR-u w BNP Paribas,
 • dokonasz zgłoszenia w Promocji, najpóźniej do 31.08.2020 r. (lub do wyczerpania puli 1800 wniosków) i złożysz wniosek o Konto Osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (po dokonaniu rejestracji).
 • podasz we wniosku o zawarcie Umowy ramowej takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego1.

Pamiętaj, że jako Uczestnik możesz wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

Jak zdobyć 300 zł na Allegro?

Skoro poznaliśmy już najważniejsze aspekty Konta osobistego wraz z warunkami, które musisz spełnić, by w ogóle myśleć o nagrodzie – przejdźmy teraz do równie ważnej kwestii, czyli harmonogramu działań. Oto dokładny opis szczegółów, jak krok po kroku przystąpić do Promocji.

 1. Najpóźniej do 31.08.2020 r. zarejestruj się w Promocji “Skorzystaj latem”. Wypełnij dokładnie formularz rejestracyjny o imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Link do akcji specjalnej podsyłamy poniżej:
Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Jednocześnie nie zapomnij, aby zaakceptować Regulamin i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Miej na uwadze fakt, że limit rejestracji to tylko 1800 zgłoszeń!

2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

3. Po dokonaniu rejestracji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną dowolnie kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Link do wniosku wyświetli Ci się po rejestracji oraz dodatkowo zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

4. Najpóźniej do 14.09.2020 r. podpisz Umowę o otwarcie rachunku i koniecznie nadaj PIN do karty! i Wybierz jeden z dwóch sposobów zawarcia Umowy:

 • poprzez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile,
 • na stronie internetowej banku za pomocą kuriera.

W obu przypadkach zawarcie Umowy ramowej odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti.

5. We wrześniu 2020 r. spełnij określone aktywności, a otrzymasz Pierwszą Nagrodę w postaci dwóch e-kodów o łącznej wartości 150 zł:

 • zaloguj się do bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • wykonaj minimum 2 transakcje bezgotówkowe kartą.

6. W październiku 2020 r. spełnij określone aktywności, a otrzymasz Drugą Nagrodę w postaci e-kodu na sumę 100 zł:

 • wykonaj minimum 2 przelewy (za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • uzyskaj wpływy na łączną kwotę co najmniej 700 zł.

7. W listopadzie 2020 r. spełnij określone aktywności, a otrzymasz Nagrodę Dodatkową o wartości 50 zł na Allegro:

 • zrealizuj warunki niezbędne do otrzymanie Drugiej Nagrody,
 • do 30.11.2020 r. pozostań posiadaczem Konta osobistego wraz kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Kiedy otrzymasz e-kody na Allegro?

Wiedząc, że bonusy zostały podzielone na 3 transze sprawdźmy, kiedy możesz spodziewać się ich wpływu na rachunek. Przy okazji zaznaczamy, że wiadomość o przyznaniu e-kodów zostanie nadana przez Organizatora z e-maila: skorzystajlatem@bnpparibasplus.pl.

 • Informację o przyznaniu Pierwszej Nagrody, Bank prześle nie później niż do 27.10.2020 r.
 • Wiadomość o wręczeniu Drugiej Nagrody trafi do Ciebie najpóźniej do 26.11.2020 r.
 • Z kolei informacja o nadaniu ostatniej Nagrody Dodatkowej, Bank nada maksymalnie do 23.12.2020 r.

BNP Paribas podkreśla, że każdy z bonusów zostanie przekazany do ostatniego dnia miesiąca tuż po miesiącu, w którym zrealizowałeś wymagane aktywności – czyli kolejno do: 31.10.2020 r., 30.11.2020 r. oraz 31.12.2020 r.

Regulamin Promocji nie określa daty ważności e-bonów na Allegro!

Garść szczegółów, które zadecydują o sukcesie!

W praktycznie każdej akcji promocyjnej nie wystarczy samo założenie rachunku, by szczęśliwie cieszyć się z nagrody lub dodatkowej gotówki. Trzeba się przy tym wykazać niewielką aktywnością, ale i konsekwencją w działaniu. Do osiągnięcia finalnego sukcesu, musisz dokładnie zrozumieć kluczowe definicje określone przez Organizatora w regulaminie. Oto najważniejsze pojęcia tyczące się akcji “Skorzystaj latem”.

 • Transakcja bezgotówkowa. To operacja bezgotówkowa zrealizowana za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Są to także transakcje internetowe, telefoniczne, pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji, jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC, czyli tyczące się płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zakładach bukmacherskich.
 • Wpływy. To kolejny ważny szczegół, który dokładnie został opisany w Regulaminie. Bank nie uznaje Wpływów pochodzących z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima (w tym takich, w których jesteś współposiadaczem). Warunków Promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe i środki przesyłane z rachunków kredytowych, służących do obsługi kredytów czy pożyczek, udzielonych przez Bank bądź w dawnym Raiffeisen Polbanku.
 • Przelew. Opisany jest jako przelew środków z Konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Z takich transakcji wyłączone są przelewy natychmiastowe, a także przelewy zrealizowane przy zastosowaniu systemów DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media czy BLIK.

Wszystkie nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych. Oznacza to, że nie musisz ich wykazywać w rocznym zestawieniu PIT-38.

Konto Otwarte na Ciebie dla wygodnych i nowoczesnych!

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas jest ciekawe z wielu względów. Możesz otworzyć je zdalnie, nie ruszając się z domu (Kartę do rachunku otrzymasz pocztą). Co więcej, Bank proponuje minimum formalności oraz swobodny wybór Karty dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo osoby, które nie ukończyły 26 lat mogą zupełnie za darmo korzystać z usług bankowości.

Doceniamy również fakt, że Bank dość często oferuje nowym, jak i stałym klientom ciekawe oferty. Dzięki czemu zawsze czekają na Ciebie atrakcyjne bonusy. Tym razem wybór padł na Promocję “Skorzystaj latem”, która stanowi sympatyczny zestaw na zakupy w serwisie allegro.pl. Przypominamy Ci tylko, że jak przystało na BNP Paribas, ich atrakcyjne akcje rozchodzą się jak “ciepłe bułeczki”. Nie zwlekaj więc z decyzją, bo i ta okazja może zakończyć się przed czasem2.

Jeśli chcesz zapoznać się z najnowszymi promocjami kont bankowych, zajrzyj na nasz aktualny ranking kont osobistych. Szanujemy Twój czas, dlatego aktualizujemy go na bieżąco i umieszczamy w nim tylko najbardziej opłacalne oferty!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Skorzystaj latem”

2. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-osobiste

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły